Hľadať...
HORE

Ahoj som Sima.

Píšem, lebo snívam o práci, pri ktorej sa môžem venovať deťom. A zároveň robiť niečo, čo ma baví. Do klávesnice prisypávam trochu vtipu a primlela som aj dosť irónie. Čo je najdôležitejšie, život najlepšie chutí, ak sa obklopí tými správnymi ľuďmi. 

Som mama 3 detí na materskej. Moja posledná práca bola administratívna v nemocnici a u nemenovaného oranžového mobilného operátora. Predtým som niekoľko rokov pracovala na Cypre.

Píšem tak, ako aj prežívam sám život. Niekedy veselo, niekedy hravo, hlavne nie príliš vážne o živote s deťmi, chlapom… a v neposlednej rade, učím sa ako vydržať sama so sebou a nezblázniť sa.

Štipka irónie, čierneho humoru, nadhľadu, ale aj podhľadu (ideálne sadrokartonového 🙂 ).  V kolotoči povinností hľadať ľúbivé momenty, ktoré chytia za srdce a vďaka ktorým má vlastne život zmysel.

To dobré sa v spoločnosti priateľov násobí a to zlé sa naopak delí. Práve rozmanitá spätná väzba, zaujímavé názory, príbehy  zo života… To je to čo by táto platforma mala zastrešovať. Vytvoriť komunitu páčivých ľudí, ktorí sa navzájom inšpirujú. 

Nehľadať dôvody prečo sa niečo nedá, ale nájsť spôsoby ako skĺbiť zdravý životný štýl, rodinu ,prácu, priateľov, koníčky a pritom pôsobiť vyrovnane (ale v skutočnosti netreba byť vyrovnaný, to sa len tak hovorí 🙂 ).

Mojím snom je obkľúčiť sa fajn ľuďmi aj vo virtuálnom svete, ktorí sa navzájom inšpirujú a odovzdávajú si svoje skúsenosti.

Sima spadla z čerešne
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.